Biokonopia - producent i dystrybutor produktów CBD z konopi

Nasza misja

Działalność Biokonopia.pl ma na celu przede wszystkim rozpowszechnianie zdrowych i ekologicznych produktów wytwarzanych z konopi siewnych/przemysłowych, a także szerzenie społecznej świadomości i wiedzy na temat tej niesłusznie zdemonizowanej, cudownej rośliny.

Za swój nadrzędny cel stawiamy sobie Waszą edukację w zakresie produktów konopnych, a co za tym idzie zdrowego i ekologicznego trybu życia – w zgodzie z naturą oraz korzystając z jej dobrodziejstw.

Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą specjalizującą się w tego typu naturalnych i zdrowotnych produktach z legalnych konopi. Naszą innowacyjną działalność rozpoczęliśmy już w 2010 roku.

Głębokie, blisko dwudziestoletnie doświadczenie i znajomość konopi naszego eksperta oraz założyciela firmy Biokonopia pozwala dobrać szczególną gamę tylko i wyłącznie pierwszorzędnych produktów oraz surowców najwyższej klasy.

Szczycimy się najwyższą jakością, przejrzystością oraz doskonałą obsługą klienta.

Każdy może skorzystać z dobrodziejstw konopi!

Lata doświadczenia

Biokonopia to pierwsza i najbardziej doświadczona firma w Polsce, która konopiami zajmuje się od samego początku. W roku 2010, gdy nikt jeszcze nie słyszał o prozdrowotnych właściwościach konopi, my już prowadziliśmy działalność. Zajmujemy się produkcją, dystrybucją oraz dostawą najlepszych wyrobów z konopi.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy naszym klientom oraz kontrahentom rzetelne i sprawdzone informacje, które nie wprowadzają w błąd zainteresowanych. Nasi odbiorcy to bezpośredni beneficjenci wiedzy jaką im przekazujemy.

Jesteśmy liderem oraz pionierem branży, wyznaczamy standardy, podczas gdy inni wiernie kopiują, naśladują i wzorują się na nas.

Najlepsze produkty

Przygotowaliśmy dla Państwa starannie wyselekcjonowaną gamę produktów, których właściwości i dokładne przebadanie pozwalają na ich sklasyfikowanie jako zdrowe, terapeutyczne i organiczne.

Wyprodukowane z najwyższej jakości organicznych konopi, nasze towary to obecnie najlepsze dostępne na rynku europejskim. Prowadzimy sprzedaż wyłącznie certyfikowanych i oryginalnych artykułów z legalnych konopi siewnych.

Oprócz własnych polskich produktów mamy także do zaoferowania markowe produkty duńskie, holenderskie, czeskie, hiszpańskie i inne przebadane laboratoryjnie produkty z najwyższej półki. 

Dobre zdrowie i samopoczucie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego pochodzenie i wartości odżywcze nie są bez znaczenia.

 Gwarantowana jakość

Jako prawdziwy producent mamy pewność co do naszych towarów, gdyż pieczołowicie kontrolujemy produkcję od nasiona aż po etykietę. Uprawiamy konopie jedynie w najczystszych zakątkach Polski, minimum 500m n.p.m., nawadniane czystą górską wodą w nieskazitelnej glebie wysokiej klasy. Z daleka od zanieczyszczonej ziemi i powietrza, fabryk, kominów, dróg czy miast oraz cywilizacji.

Utrzymujemy skrupulatną kontrolę jakości nad produktami poprzez szczegółowe badania oraz certyfikację w wyspecjalizowanych pod kątem medycznej marihuany niezależnych i prestiżowych laboratoriach. 

Dokładamy wszelkich starań aby upewnić się, że oferowane artykuły spełniają najwyższe standardy jakości i są zgodne z opisem. Dostarczamy to co jest napisane na etykiecie!

Nie znajdziesz u nas zanieczyszczonych produktów chińskich ani rosyjskich podrabianych i przepakowywanych przez nieuczciwych sprzedawców na terenie Europy. Wielu z nich nie jest nawet świadoma tego, iż ich nieskuteczne produkty pochodzą z Chin, gdyż są oni tylko kolejnym ogniwem w łańcuszku handlowym.

 Oddana obsługa

Nasza doświadczona i kompetentna obsługa klienta zapewnia wsparcie jakiego potrzebujesz. Jesteśmy tutaj aby Ci pomóc, dlatego zawsze możesz na nas liczyć.

Służymy pomocą zarówno przed, w trakcie jak i po udanym zakupie. Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu maksymalnie 24 godzin z wyłączeniem weekendów.

Wszystkie produkty są dostępne od ręki. Zamówienia realizujemy w ekspresowym tempie, dzięki czemu docierają do potrzebujących bardzo szybko. Opinie na nasz temat mówią same za siebie. 

Masz pytania? My mamy odpowiedzi. Sprawdź sam!

Przejdź do sklepu