Oferta hurtowa dla firm

Witryna biokonopia.pl jest przeznaczona dla klientów detalicznych, jednak naszym głównym zajęciem jest produkcja, sprzedaż hurtowa i dystrybucja produktów z konopi do różnych firm. Nasza hurtownia ma do zaoferowania następujące produkty:

 Olej CBD - szeroka oferta najlepszych produktów

 Zioło konopi - najwyższej jakości susz i herbaty

 Żywność konopna - ekologiczna i dietetyczna

 Kosmetyki konopne - wysokiej klasy naturalne kosmetyki 


Zapewniamy dostęp do konfekcjonowanych produktów renomowanych producentów oraz surowców luzem w opakowaniach zbiorczych.

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem marek: Biokonopia, Cannabios, Cibdol, Endoca, oraz Trompetol na terenie Polski.

Nasza wiedza i doświadczenie przekładają się bezpośrednio na świadomość i wyniki naszych kontrahentów, wszystkim naszym odbiorcom zapewniamy wsparcie merytoryczne jak i techniczne. Biokonopia to pierwsza tego typu wyspecjalizowana firma, która powstała już w 2010 roku, zyskując miano pioniera oraz lidera na rynku polskim. 

W towary zaopatrujemy sklepy oraz hurtownie zielarskie i ekologiczne, apteki, sklepy medyczne, kliniki, sklepy konopne.

Jeżeli prowadzicie Państwo jedną z powyższych działalności i jesteście zainteresowani naszą ofertą handlową oraz nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt z Obsługą Klienta pod email lub telefonicznie:

hurt@biokonopia.pl

+48 883 738 518


 Skup konopi


Skupujemy suszone wiechy konopi! Tylko surowiec wysokiej jakości, w ilości minimum 2 tony i wilgotności poniżej 10%. Jesteś rolnikiem i chciałbyś sprzedać swoje płody rolne? Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy!