Oferta hurtowa dla firm

Witryna biokonopia.pl jest przeznaczona dla klientów detalicznych, jednak naszym głównym zajęciem jest sprzedaż hurtowa i dystrybucja produktów z konopi do różnych firm. Nasza hurtownia ma do zaoferowania następujące produkty:

 Olej CBD - szeroka oferta najlepszych produktów

 Zioło konopi - najwyższej jakości susz i herbaty

 Żywność konopna - ekologiczna i dietetyczna

 Kosmetyki konopne - wysokiej klasy naturalne kosmetyki 

Zaopatrujemy zarówno gotowe konfekcjonowane produkty renomowanych producentów, jak i surowce luzem w opakowaniach zbiorczych.

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem marek: Biokonopia, Cannabios, Cibdol, Endoca, oraz Trompetol na terenie Polski.

Biokonopia to pierwsza tego typu wyspecjalizowana firma, która powstała już w 2010 roku, zyskując miano pioniera oraz lidera na rynku polskim. Nasza wiedza i doświadczenie przekładają się bezpośrednio na świadomość i wyniki naszych kontrahentów, wszystkim naszym odbiorcom zapewniamy wsparcie merytoryczne jak i techniczne. 

Z naszych towarów korzystają sklepy zielarskie i ekologiczne, restauracje, apteki oraz hurtownie zielarskie i farmaceutyczne.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą handlową i nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt z Obslługą Klienta pod email lub telefonicznie:

info@biokonopia.pl

+48 530187766

Zapraszamy!